Yıllara dayanan gelenek …

Firmamız 70 yıl önce kurulmuş bir aile işletmesidir.


Hikayemiz 1950 yılında kuru meyve ticareti ile dedemizle başladı, ikinci ve üçüncü kuşak olarak Kurutulmuş Meyveler üzerine uzmanlaşarak sektörün tecrübeli ekiplerinden öncü kuruluşu olarak GÜLMAŞ Gıda Sanayiyi kurduk.

Geçmişimizin verdiği tecrübe, birikim ile üretimden satış sonrası müşteri ilişkilerimize kadar her alanda samimi ve profesyonel yaklaşımla %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle severek yaptığımız işi sürdürmekteyiz. Üretim sürecimizde kaliteye, hijyene ve teknolojiye önem veren Gülmaş Gıda Sanayi ISO-22000, Helal Gıda gibi uluslararası kalite sertifikalarına sahiptir. Firmamız yeni teknolojiye, yeni fikirlere açık; dinamik ve sürekli gelişmekte olan bir kuruluş olup, en son teknolojinin güncel takipçisidir.

parallax background

Misyonumuz

Gülmaş Gıda Sanayi işletmesi olarak; İncir, Kayısı, başta olmak üzere kurutulmuş meyveler ve kuru yemiş sektöründe üstün başarı elde eden bir kuruluş haline gelmek.

Vizyonumuz

İhracat potansiyelimiz olan ülkelere firmamızı tanıtmak ve güvenilir bir marka olarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak olacaktır.


Neden Gülmaş?

Ürünlerimizi tecrübeli ellerde, zengin makine parkurumuzla hijyenik koşullarda işliyoruz. Uluslararası standartlara uygun üretimimiz ile müşterilerimizin her türlü isteğine hızlı ve kaliteli çözüm sunuyoruz.


Belgelerimiz

Üretimin her aşamasında kalite ve hijyen önceliğimiz. Bu hassasiyetle çalışıyor, tüm üretim sürecimizi ilgili akreditasyon kurumlarının denetimi ile belgelendiriyoruz.